OBS:
Oppmøte teknisk prøve

Sceneforestilling 1: kl. 17:00
Sceneforestilling 2: kl. 07:45
Sceneforestilling 3: kl. 09:45
Sceneforestilling 4: kl. 11:30
Sceneforestilling 5: kl. 14:45
Sceneforestilling 6: kl. 07:45
Sceneforestilling 7: kl. 09:45

Mini-konserter er konserter som kommer i tillegg til opptreden på hovedscenen i Eidet Kulturhall. Det er ikke noen teknisk prøve på mini-konserter.

Program



19.03.2010

Scene 1

20:00

No Name
Fra Molde - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerSkeidsvoll, Lauritz (19)
Skeidsvoll, Isach (17)
Sivathas, Rionsan (17)
Sivathas, Rithusan (17)
The Jailbirds
Fra -
Type
Titler
DeltakerBjelde, Tor-erik (21)
Storeide, Kent Jørgen (22)
Storeide, Stein-Filip (18)
Sletten, Tommy (22)
Ferskness
Fra Ørskog - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerSkuggen, Andreas (21)
Olsen amdam, øystein (21)
Historical Crooks
Fra Haram - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerHildrestrand, Fredrik (21)
Grytten, Knut (20)
Flameable
Fra Vestnes - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerOlsen Misund, Audun (17)
Nerhus, Sondre (17)
Sæter, Kjell Olav (16)
Weiberg Olsen, Håkon (16)
Energetic BeatZ
Fra Fræna - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerMahalingam, Harun (18)
Myrbostad, Dennis (18)
Nilsen, Leif Bryan (18)
Elnes, Daniel David (17)
Ingjerd Tranvåg
Fra Sula - Møre og Romsdal
TypeMusikk, pop/rock
TitlerSay It's Possible
DeltakerTranvåg, Ingjerd (21)
Sigurd Drågen
Fra Molde - Møre og Romsdal
TypeMusikk, Beatbox, Hip- Hop
TitlerFreestyle Beatbox
DeltakerDrågen, Sigurd (16)
The Climbers
Fra Midsund - Møre og Romsdal
TypeMusikk, Pop
TitlerThe Climb
DeltakerTangen, Mia (17)
Rakvåg, Kristine Opstad (16)
Peder Lon Hauge
Fra Giske - Møre og Romsdal
TypeMusikk, Klassisk
TitlerKonsert i A-moll, 3.sats
DeltakerHauge, Peder Lon (16)
Olav Egge Brandal
Fra Hareid - Møre og Romsdal
TypeMusikk, klassisk
TitlerAir
DeltakerBrandal, Olav Egge (20)
Bjørn-Petter Tøsse
Fra Fræna - Møre og Romsdal
TypeMusikk, Jazz/Tango
TitlerTango Pour Claude
DeltakerTøsse, Bjørn-Petter (19)
Tollvesenet
Fra Ørskog - Møre og Romsdal
TypeMusikk, Rock 'n' Roll
TitlerThe Ocean
DeltakerAbelvik Walbø, Martin (17)
Olsen Amdam, Kjetil (17)
Kjellbotn Titlestad, Nicholai (19)
S. Grønningsæter, Magnus (17)
Wrong on Purpose
Fra Ålesund - Møre og Romsdal
TypeMusikk, metal/metalcore
TitlerSchizophrenia
DeltakerNaalsund, Mats (20)
Tønnesen, Øyvind (19)
Aamås, Kenneth (22)
Enebakk, Pål (22)
Barstad, Lars (22)
Sørmo, Julian (22)
Helene Lyshagen Stette
Fra Skodje - Møre og Romsdal
TypeDans, Stepp
TitlerIntermeadiet Stepp
DeltakerLyshagen Stette, Helene (18)
Haram Ungdomsteater
Fra Stordal - Møre og Romsdal
TypeTeater, Teater/sang/dans
TitlerGimme Gimme
DeltakerReitan, Elise Remme (19)
Finnøy, Lill Tove (21)
Flem, Stian Davik (17)
Parra, Nicole (21)
Bjørbekk, Rebekka (20)
Haram, Heidi Kristin (21)
Giske, Bjørn Viktor (19)
Sønderland, Tone (22)
Skår, Camilla (20)
Ann-Elèn Storhaug
Fra Molde - Møre og Romsdal
TypeMusikk, pop
TitlerKeep the good memories
DeltakerStorhaug, Ann-Elèn (20)
Nadia & Tony
Fra Fræna - Møre og Romsdal
TypeMusikk, sang
TitlerColours of the Wind
DeltakerMyrbø, Nadia (20)
Malmedal, Tony Andrè (20)


20.03.2010

Minikonsert - Sjukeheimen

11:00

Peder Lon Hauge
Fra Giske - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerHauge, Peder Lon (16)
caroline lervik
Fra Midsund - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerLervik, Caroline (17)

Minikonsert - Kulturkafeen

11:00

Jenny Langlo
Fra Stordal - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerLanglo, Jenny (20)
Energetic BeatZ
Fra Fræna - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerMahalingam, Harun (18)
Myrbostad, Dennis (18)
Nilsen, Leif Bryan (18)
Elnes, Daniel David (17)
Maylen Agnete Karlsen
Fra Tingvoll kommune - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerKarlsen, Maylen Agnete (20)
Kanestrøm, Vegard (18)
Vatten, Oda (19)

Minikonsert - Brattvågsenteret

11:00

Robert & Torgeir
Fra Norddal - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerIversen, Robert (20)
Osvik, Torgeir (19)
Jenny Mari Bøe
Fra Herøy - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerBøe, Jenny Mari (19)
Thea Marie Ytterdal
Fra Norddal - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerYtterdal, Thea Marie (18)
Kristian Frisvoll
Fra Nesset - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerFrisvoll, Kristian (19)

Scene 2

13:30

Over the Edge
Fra Rauma - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerUnhjem, Stian (21)
Eide, Magnus (19)
Eriksen, Kristian (22)
Unhjem, Martin (19)
Amanda Tennfjord
Fra Haram - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerTenfjord, Amanda (16)
sara lindal
Fra Herøy - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerLindal, Sara (19)
caroline lervik
Fra Midsund - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerLervik, Caroline (17)
Erlend og Kristian
Fra Sande (M og R) - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerHolseker, Erlend (17)
Vågen, Kristian Olav (18)
Bror Magnus og Rak Marie
Fra Ulstein - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerTødenes, Bror Magnus (20)
Hatløy, Rak Marie (22)
Jamil
Fra Molde - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerCardino, Jamil (17)
Hasted
Fra Midsund - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerHøgset, Eirin (17)
Orvik, Tomas (16)
Vølen, Aris (17)
Orvik, Daniel (18)
Orvik, Sander (16)
Tangen, Hallvard Løken (17)
The Mutes
Fra Molde - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerOutzen Berild, Martin (19)
Angen, Fredrik (19)
Hoel Kringstad, Kristoffer (18)
Halås Sellevoll, Henrik (19)
Kattsmygarlaget
Fra Tingvoll kommune - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerHanem, Ingrid Marie (18)
Orø Graven, Aina (21)
Prestvik, Siri B. K. (21)
Løset, Eivind (20)
Hanem, Jens Erik B. (21)
Jenny Marita Sørås
Fra Stordal - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerSørås, Jenny Marita (16)
Oda Eggesbø Ottesen
Fra Herøy - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerEggesbø Ottesen, Oda (17)
Linn Søvik Krogsæter
Fra Haram - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerSøvik Krogsæter, Linn (18)
Caseley
Fra Ørsta - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerFørde, Christina (20)
Bjerke, Emilie Yksnøy (20)
Ida S. Bae
Fra Kristiansund N - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerBae, Ida S. (17)

Scene 3

17:30

Gursken Eldresenter
Fra Sande (M og R) - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerFjørtoft Sandanger, Oskar (18)
Hauge Hide, Sofie (18)
Vågen, Kristian Olav (18)
Kirkholm, Kamilla (18)
Frågodt, Hans Kristian (17)
Myklebust, Lene Marie Våge (18)
Julie og Beate
Fra Aure - Møre og Romsdal
Type
Titler
Deltaker, (43)
Bergseth, Julie (17)
Hjelen , Daniel (18)
Langeng, Beate (18)
Langholm, Stian (18)
Sundsby, Fredrik (17)
Jenny Langlo
Fra Stordal - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerLanglo, Jenny (20)
Lone Lorgen
Fra Rindal - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerLorgen, Lone (17)
Andrea Rogne
Fra Haram - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerRogne, Andrea (20)
Bazic
Fra Eide - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerHeggdal, Fredrik (20)
Flugstad, Ole Jørgen (19)
Lervik, Jørgen (18)
Berg, Erlend (21)
Frozen Flame
Fra Aukra - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerLofstad, Hans Olav (17)
Jenssen, Sebastian (17)
Krenz, Jonathan (17)
Sæther, Gunnar (15)
HazelBand
Fra Halsa - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerBaarset, Lars Henrik (19)
Hassel Weiseth, Øyvind (20)
Sandvik Gjerde, Martin (20)
Fillinsnes Lindsetmo, Pål (20)
Jon Steinar Brækken
Fra Nesset - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerBrækken, John Steinar (17)
Merete Hagen
Fra Tingvoll kommune - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerHagen, Merete (19)
Olav Telseth
Fra Ørsta - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerTelseth, Olav (19)
Malin Nordal
Fra -
Type
Titler
DeltakerNordal, Malin (20)
Othalie Husøy
Fra Herøy - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerHusøy, Othalie (19)
Kornelia Melsæter
Fra Ålesund - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerMelsæter, Kornelia (16)
JAIN
Fra Sula - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerJarnes, Olav (19)
Vedde Aalhus, Tarjei (21)
Havnegjerde, Albert (21)
Iversen, Håvard (20)
Kristina Grønseth Olsen
Fra Gjemnes - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerEikemo, Kristoffer (16)
Grønseth Olsen, Kristina (16)
Kristine Elisa Ekroll
Fra Haram - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerEkroll, Kristine Elisa (20)
Tinnitus
Fra Tingvoll kommune - Møre og Romsdal
TypeMusikk, Rock
TitlerTinnitus
DeltakerVenås, Øyvind (20)
Sunde, Eilif (18)
Henden, Bjørn Olav (19)
Stensby, Sigurd (19)
Pauline Neergård
Fra Haram - Møre og Romsdal
TypeMusikk, blanding av jazz, blues og soul.
TitlerDon´t Know Why
DeltakerNeergård, Pauline (17)
L.O.V.E
Fra -
TypeDans, Michael Jackson
TitlerMichael Jackson- Dancing The Dream
DeltakerFiskaa, Stine (23)
Fiskaa haugen, Sarah (17)

Scene 4

19:45

Nora Elise L. Gjerset
Fra Rauma - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerGjerdset, Nora Elise Legrand (18)
Anja-Lisa Wood og Markus Volds
Fra Rauma - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerWood, Anja-Lisa (21)
Lars Karbø
Fra Stranda - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerKarbø, Lars (16)
Guro Topphol
Fra Hareid - Møre og Romsdal
TypeMusikk, Alternativ rock
TitlerApologize
DeltakerTopphol, Guro (17)
Songbirds
Fra Averøy - Møre og Romsdal
TypeMusikk, Pop
TitlerThe Climb
DeltakerKristiansen, Ingeborg Andrea (18)
Leithaug, Marte Sofie (18)
Seljehaug, Johanne (18)
Ingvild Beate Skogly
Fra Volda - Møre og Romsdal
TypeMusikk, Pop?
TitlerEarth song
DeltakerSkogly, Ingvild Beate (19)
Jorunn Draugedalen
Fra Kristiansund N - Møre og Romsdal
TypeMusikk, Sang
TitlerHeal the world
DeltakerDraugedalen, Jorunn (18)
Martha Oline Valkvæ
Fra Giske - Møre og Romsdal
TypeMusikk, pop
TitlerThinking of you
DeltakerValkvæ, Martha Oline (16)
SUNNDAL SKATE KLUBB
Fra Sunndal - Møre og Romsdal
TypeVideo
Titlerskate/blade/Bmx
DeltakerHalle løvik, Gøran (21)
Nonstop
Fra Kristiansund N - Møre og Romsdal
TypeScene
Titler
DeltakerUran Steinsrud, Selma (16)
Tønnesen Haugnes, Emma (16)
Pettersen Storbugt, Ida (16)
Bergdal Sæther, Maren (16)
Skogheim, Sunniva (16)
Oda og Kristin
Fra Surnadal - Møre og Romsdal
TypeScene
Titler
DeltakerHamnes, Oda (19)
Solem, Kristin (19)
Bad attitude
Fra Nesset - Møre og Romsdal
TypeScene
Titler
DeltakerAngvik Bersås, Vebjørn (16)
Maridal Aasen, Brian (17)
Skjørsæther, Erik (17)
Brækken, John Steinar (17)
Brækken, Iver Mathias (18)
Black Stripe, All Stars
Fra Sunndal - Møre og Romsdal
TypeScene
Titler
DeltakerKårvand, Sigbjørn (25)
Kåvand, Vegard (23)
Kåvand, Torgeir (20)
Namaste Hati
Fra Volda - Møre og Romsdal
TypeScene
Titler
DeltakerHustadnes, Elise (18)
Humberset, Kaja (18)
Lindalen, Helena (17)
Sunniva Harneshaug
Fra Sandøy - Møre og Romsdal
TypeScene
Titler
DeltakerHarneshaug, Sunniva (15)
The Mutes
Fra Molde - Møre og Romsdal
TypeScene
Titler
DeltakerOutzen Berild, Martin (19)
Angen, Fredrik (19)
Hoel Kringstad, Kristoffer (18)
Halås Sellevoll, Henrik (19)
Yertle The Turtle
Fra Ørsta - Møre og Romsdal
TypeScene
Titler
DeltakerMork Folkestad, Bendik (18)
Boska, Anders (17)
Aarflot Eikrem, Sivert (18)
The Smacktards
Fra Volda - Møre og Romsdal
TypeScene
Titler
DeltakerRotevatn, Simen (19)
Dahle, Espen (20)
Svoren, Mats (20)
Evensen, Mads (19)
Trøtte Typer
Fra Surnadal - Møre og Romsdal
TypeScene
Titler
DeltakerTorvik, Siv (19)
Normann, Jøran (19)
Hannasvik, Frank (18)
Snekvik, Arthur (19)
Grytskog, Kenneth (19)
Zedone
Fra Norddal - Møre og Romsdal
TypeScene
Titler
DeltakerNærø, Andreas (18)
Indreeide, Elias (17)
Andersen, Runar (18)
Gjerde, Jørgen (18)

Scene 5

22:00

Hanne og Mari
Fra Halsa - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerLøvik, Mari (17)
Maridal, Hanne (16)
Inger Kristine Havåg
Fra Ulstein - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerHavåg, Inger Kristine (17)
Jenny Mari Bøe
Fra Herøy - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerBøe, Jenny Mari (19)
Ulstein Judo
Fra Herøy - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerNerlid Fasting, Stig-Martin (19)
Moniz, Felix (18)
Maylen Agnete Karlsen
Fra Tingvoll kommune - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerKarlsen, Maylen Agnete (20)
Kanestrøm, Vegard (18)
Vatten, Oda (19)
Kristoffer Eikemo
Fra Gjemnes - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerEikemo, Kristoffer (16)
Robert & Torgeir
Fra Norddal - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerIversen, Robert (20)
Osvik, Torgeir (19)
Paul Ervin Storeide
Fra -
Type
Titler
DeltakerStoreide, Paul Ervin (19)
Shuffle-Mute
Fra Stranda - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerUranes, Jonatan (19)
Lind, Eirik (19)
Eliassen, Øyvind (20)
Astad Sve, Thomas (19)
Liset, Kevin (22)
The U4
Fra Giske - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerFosse, Kristoffer (17)
Trå, Simon (17)
Flåen, Henning (17)
Furnes, Matias (18)
Tidus Sloan
Fra Eide - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerHeggdal, Kenneth (17)
Storvik, Håkon (16)
Visnes, Oliver (16)
Myrstad, Kristoffer (16)
Silje m.fl.
Fra Haram - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerKlokk, Øystein (21)
Størksen, Silje (22)
Sundnes, Håvard (21)
Holsvik, Andreas (21)


21.03.2010

Scene 6

12:00

Voids Collide
Fra Gjemnes - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerBøe, Alexander (20)
Kvalvaag, Tormod (20)
Daniel og Miguel F. Græsdal
Fra Skodje - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerFalcon Græsdal, Daniel (18)
Falcon Græsdal, Miguel (18)
Ingrid Johanne Fylling Nupen
Fra Ørskog - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerNupen, Ingrid Johanne Fylling (17)
Siril Hauge og Tord Hauge Nils
Fra Sula - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerHauge, Siril (20)
Hauge Nilsen, Tord (22)
This is Davina
Fra Nesset - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerFagerslett, Eirik (19)
Frisvoll, Kristian (19)
Frisvoll, Lars Tore (19)
Tor Hennum
Fra Hareid - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerHennum, Tor (17)
Amalie Haugen Øvstedal
Fra Vestnes - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerØvstedal, Amalie (16)
Solveig og Maiken
Fra Stranda - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerÅrdal, Solveig (16)
Solberg, Maiken (16)
Stine Rønne Sæther
Fra Aure - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerRønne Sæther, Stine (17)
the rockers
Fra Sunndal - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerAure, Martin (16)
Glomstad, Vebjørn (18)
Kvam, Even (17)
Romundstad, Ola (17)
Blodig Alvor
Fra Ålesund - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerDen Ouden, Markus (21)
Rama, Rune (21)
Tyrann, Truls (18)
Mord, Magnus (22)
Punk On Parade
Fra Rauma - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerBakke, Kristoffer (18)
Hegg, Bjørn (17)
Pedersen, Andreas (18)
Larshus, Jonas (17)
Soulless
Fra Averøy - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerSelnes, Jan Einar (18)
Olsen Bolme, Frank Olav (18)
Enga, Mikael (17)
Haukås, Roar (18)
Nina Husevåg
Fra Gjemnes - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerHusevåg, Nina (20)
Elin Evaresta Montejo Skei
Fra Surnadal - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerMontejo Skei, Elin Evaresta (19)
Marlin Nakken Kjelsvik
Fra Vestnes - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerKjelsvik, Marlin Nakken (18)
Lady Writers
Fra Stordal - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerNakken, Adrian (19)
Hjelle, Simon Andrè (20)
Ødegaard, Per Gunnar (20)
Staurset langlo, Jenny Kristin (20)
Busengdal, Vegard (19)
Stavseng, Kristina malene (19)
TraJ
Fra Norddal - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerYtterdal, Thea Marie (18)
Uranes , Jonatan (19)
Gjerde, Jørgen (18)
Nærø, Andreas (18)
Andersen, Runar Engeseth (18)

Scene 7

14:00

Karianne Reiten med band
Fra Halsa - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerBaarset, Lars Henrik (19)
Reiten, Karianne (16)
Hassel Weiseth, Øyvind (20)
Sandvik Gjerde, Martin (20)
Fillinsnes Lindsetmo, Pål (20)
Hillevi
Fra Eide - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerHalås Eltvik, Hillevi (17)
Kristian Frisvoll
Fra Nesset - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerFrisvoll, Kristian (19)
Nicole Parra
Fra Haram - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerParra, Nicole (21)
Ole Jørgen Flugstad
Fra Eide - Møre og Romsdal
Type
Titler
DeltakerFlugstad, Ole Jørgen (19)
Prosessen; Tim Burton
Fra Molde - Møre og Romsdal
TypeVideo
TitlerProsessen, Tim Burto
DeltakerOrvik Olsson, Kari (19)
johnny,robin og bianca
Fra Aure - Møre og Romsdal
TypeScene
Titler
Deltaker, (43)
Nergård, Bianca (21)
Andersen, Johnny (18)
Bergli, Robin (28)
Hege Yvonne Heggem
Fra Kristiansund N - Møre og Romsdal
TypeScene
Titler
DeltakerHeggem, Hege (18)
Nonstop
Fra Vestnes - Møre og Romsdal
TypeScene
Titler
Deltaker, (43)
Rafteseth, Eline (19)
Kvalsvik Stenberg, Oda (20)
Gjelsten Larsen, Robert (19)
Sigrid Terøy Finnes
Fra Ørsta - Møre og Romsdal
TypeScene
Titler
DeltakerFinnes, Sigrid Terøy (18)
Sindre Ohrvik Hopland
Fra Sandøy - Møre og Romsdal
TypeScene
Titler
DeltakerHopland, Sindre Ohrvik (20)
Thea Marie Ytterdal
Fra Norddal - Møre og Romsdal
TypeScene
Titler
DeltakerYtterdal, Thea Marie (18)
tomas håndlykken
Fra Ulstein - Møre og Romsdal
TypeMusikk, rap
Titlerwhen im gone
DeltakerHåndlykken, Tomas (16)
Nyaluak Kerubino
Fra Midsund - Møre og Romsdal
TypeMusikk, pop
TitlerTake a bow
DeltakerKerubino, Nyaluak (15)
Tina Maylen & Elisabeth
Fra Skodje - Møre og Romsdal
TypeMusikk, Sang
TitlerRussian Roulette
DeltakerHundsnes, Elisabeth (18)
Godø Røstad, Tina Maylen (17)
Lovise Hatlen
Fra Gjemnes - Møre og Romsdal
TypeMusikk, Sang
TitlerMusikk frå Forest Gump
DeltakerHatlen, Lovise (20)